Přeskočit navigaci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jak na vlasové trhliny v omítce?

Neděle, 13. září 2009, Autor: Jiřina Bohdalová


I když se vlasové trhliny objeví, neznamená to, že má obytná budova vážnou poruchu. Praskliny se tu a tam objeví všude a mohou za to drobné otřesy v dopravní komunikaci. Většinou po zatmelení se už nikdy znovu neukáží.


Číst článek

Patina si žádá cit

Neděle, 13. září 2009, Autor: Jiřina Bohdalová


Pokud jste dostali nebo nějakým způsobem získali mosaznou konvici, nejenže působí staře a omšele, ale může se stát krásnou ozdobou. Musíte se však o ni starat správným způsobem. My Vám poradíme jak.


Číst článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Zajímají vás IQ testy, inteligence, máte logické myšlení? IQ test inteligence vám to prozradí.K zabezpečení vozidel lze doporučit GPS systémy, součástí bývá i elektronická kniha jízd.
Návštěvnost Hobby průvodce
Dnes zde kutí 4853 kutilů, z toho 24 právě teď něco kutí.
Konvice na indukci

Vařte vodu na plotně, ušetříte jednu zásuvku a s indukcí i peníze.

Komerční sdělení
Novinky na Hobby průvodci

© 2007–2009 Hobby průvodce – Internetový magazín o kutilství, nápadech, sbírka tipů a triků pro každodenní život na zahrádce, vše zdarma a online!

Na všechny materiály zde uveřejněné se vztahují autorská práva. Za obsahy sdělení jsou zodpovědní jejich zadavatelé. I-pruvodce.eu nemá povinnost rozhodovat o pravdivosti či legálnosti sdělení uživatelů. Vložením informací na tento web souhlasíte s jejich zveřejněním a úpravou na potřebný formát.