Přeskočit navigaci.

„Savování“ je když . . .

Neděle, 13. září 2009, autor: Jiřina Bohdalová

Určitě každá dobré hospodyňka, ale i v dnešní malé dítě ví co znamená pojem savování. Slovo savování nenajdete v žádném slovníky nebo encyklopedii. Je to výraz, který je podobný slovu batika. Batika je slovo známé a nejdeme přesný význam slova v kdejakém slovníku cizích slov.

Savo – bělící prostředek

Čistící prostředek nebo spíše bělící prostředek Savo, zná jistě každý. Skoro každá žena se s ním setkala i s jako hlavním nepřítelem, kdy ji při úklidu omylem ukápla kapka na oblečení. Savo, ale není pouze úhlavní nepřítel, můžete také pomocí něj docílit zajímavých efektů.

Výtvarné umění

Savovní je ve své podstatě výtvarné umění, i když snadné. Postup je velice jednoduchý. Na vybrané místo nalepte fólii nebo tapetu, toto místo zůstane původní, na ostatní místa nastříkejte Savo a nechte působit. Fólii odlepte a máte vysavováno. Gratulujeme!

Pozor, Savo tzv.“vyžirá“, takže chraňte své oči a kůži. Pokud s ním přijdete do styku, opláchněte místo vodou.

Návštěvnost Hobby průvodce
Dnes zde kutí 4853 kutilů, z toho 22 právě teď něco kutí.
Konvice na indukci

Vařte vodu na plotně, ušetříte jednu zásuvku a s indukcí i peníze.

Komerční sdělení
Novinky na Hobby průvodci

© 2007–2009 Hobby průvodce – Internetový magazín o kutilství, nápadech, sbírka tipů a triků pro každodenní život na zahrádce, vše zdarma a online!

Na všechny materiály zde uveřejněné se vztahují autorská práva. Za obsahy sdělení jsou zodpovědní jejich zadavatelé. I-pruvodce.eu nemá povinnost rozhodovat o pravdivosti či legálnosti sdělení uživatelů. Vložením informací na tento web souhlasíte s jejich zveřejněním a úpravou na potřebný formát.